Connect with us

Șoferițele din Alba Iulia ”amendate” cu mărțișoare

Published

on

soferitele-din-alba-iulia-amendate-cu-martisoare

De 1 martie soferitele din Alba Iulia au avut parte de o surpriza din partea politistilor. Acestea au fost trase pe dreapta si amendate cu martisoare.

soferitele-din-alba-iulia-amendate-cu-martisoare

Soferitele din Alba Iulia, care se aflau, de 1 martie, la volanul masinii lor in zona centrala a orasului, au fost oprite de politisti si au primit drept cadou cate un martisor, dar si cateva sfaturi bune.

Actiunea politistilor din Alba a devenit deja un obicei. Acesta se desfasoara de cativa ani la Alba Iulia, de martisor.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com