Connect with us

In trei ani, municipiul Sebes a accesat 0 euro din fonduri europene!

Published

on

in-trei-ani-municipiul-sebes-a-accesat-0-euro-din-fonduri-europene

Municipiul Sebes este repetent la accesarea de fonduri europene. Se afla, probabil, printre putinele localitati din tara care nu au beneficiat, din fonduri europene, de nici macar un euro. Primarul Alexandru Dancila stie de ce…

in-trei-ani-municipiul-sebes-a-accesat-0-euro-din-fonduri-europene

Medicul cardiolog Nicolae Stanciu, manager al Spitalului din Sebeș, a făcut administrației locale mai multe propuneri menite a îmbunătăți substanțial calitatea actului medical din instituția de sănătate pe care o conduce.

Propunere interesantă, benefică sănătății locuitorilor, dar la capitolul proiecte europene Primăria Sebeș nu a accesat în ultimii trei ani nici macar un euro. Subliniaza acest lucru consilierii locali Dan Frățilă și Dorin Nistor.

Pe această temă, primarul Alexandru Dăncilă nu prea are multe de spus.

În rest, toate bune…

Advertisement

Continue Reading
Advertisement

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com