Connect with us

Clement Negruț: ”Ponta te arde cu pompa”

Published

on

Clement Negrut: ”Ponta te arde cu pompa”

Deputatul PMP, Clement Negrut a criticat masura actualului guvern de marire a accizei la carburant. In opinia parlamentarului din aprilie ne putem astepta la scumpiri din cauza acestei decizii.

  Clement Negrut: ”Ponta te arde cu pompa”

Incepand de joi Partidul Mișcarea Populară a demarat la nivel national actiune de strangere de semnaturi impotriva maririi accizei la carburant. Initiativa este numită ”Ponta te arde cu pompa”.

Președintele PMP a mai precizat că acțiunea se va încheia cu un miting la București, în data de 16 martie. Partidul și-a propus să strângă la nivel național un milion de semnături din care cel puțin 18.000 să vină din județul Alba.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com