Connect with us

Președintele Băsescu a participat la o dezbatere publică la Alba Iulia

Published

on

Presedintele-Basescu-a-participat-la-o-dezbatere-publica-la-Alba Iulia

Preşedintele Traian Băsescu a participat astazi, la Alba Iulia, la o dezbatere privind „Statul de drept şi lupta împotriva corupţiei”,organizată de Fundaţia Mişcarea Populară, Alba. Intalnirea a avut loc la Casa de Cultura a Studentilor, iar, alături de seful statului, au fost prezenţi primarul municipiului Cluj-Napoca, Emil Boc, şi preşedintele Fundaţiei Mişcarea Populară, Marian Preda.

Presedintele-Basescu-a-participat-la-o-dezbatere-publica-la-Alba Iulia

De precizat, ca cei prezenti in sala, au putut sa-i chestioneze pe oaspetii de seama din Cluj si Bucuresti, pe diferite subiecte. Vizita presedintelui, in Alba Iulia, a continuat apoi cu participarea la intalnirea cu mediul academic al Universitatii 1 Decembrie 1918.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com