Urmașul lui Mircea Sandu la șefia FRF vine în Alba
Published
12 ani ago
on
By
Presedintele Federatiei Romane de Fotbal soseste maine in Alba. Prima sa vizita este la Sebes.
Răzvan Burleanu, noul președinte al FRF, intenționează să înființeze la Sebeș un centru de excelență în ideea revigorării fotbalului juvenil. În acest sens, se va întâlni mâine, în jurul prânzului, la Primăria Sebeș, cu șefii administrației locale, oameni de afaceri locali și conducerea Asociației Județene de Fotbal Alba.
Președintele Federației Române de Fotbal nu va lipsi sâmbătă de pe Stadionul „Cetate” din Alba Iulia acolo unde este programat turneul zonal al Cupei „Hagi Danone”.