Studenții intră în sesiune

Published

on

Studentii alabiulieni vor intra de luni in febra examenelor. Ei se vor pune cu „burta pe carte” vreme de patru saptamani. 

In prima sesiune, din anul universitar 2013-2014, vor fi testati peste 4000 de studenti. Potrivit programei universitare, in cele patru saptamani de sesiune, studentii vor sustine examene la materiile predate, dupa care vor avea o saptamana de vacanta.

Cei care nu vor promova examenele, se pot prezenta la sesiunea de restante si marire de note din perioada 01- 14. 09. 2014

 

 

 

Advertisement

 

Cele mai citite

Exit mobile version