Delegație ministerială în județul ALBA

Published

on

Maine judetul Alba va fi vizitat de o delegatie ministeriala a guvernului Ponta. Trei ministri se vor afla pentru cateva ore in diferite localitati din judet.

De Ziua Internatioanala a Muncii, 1 mai, in Alba se vor afla trei ministrii ai guvernului Ponta. Potrivit datelor care le avem in judet vor participa la diferite manifestari, Ministrul Apărării NaţionaleMircea Duşa, Ministrul Transporturilor, Dan Şova si Ministrul pentru IMM-uri şi Mediul de AfaceriMaria Grapini. Este de asteptat ca acestia sa fie insotiti si de câţiva secretari de stat.

Advertisement

Cele mai citite

Exit mobile version