Balul vanatorilor 2014

Published

on

Au lasat pustile jos si s-au pus sa petreaca. Este vorba despre vanatorii din cadrul grupei Diana, din cadrul AJVPS Alba, care au luat parte la Balul Vanatorilor. Intr-o atmosfera deosebita, cei prezenti au depanat amintiri si au impartasit experiente legate de aceasta pasiune care-i uneste.

Balul vanatorilor a avut loc, sambata seara, la un restaurant din Alba Iulia. Atmosfera a fost intretinuta de interpretul local de muzica populara Ghita Groza si dj Paul.

Vanatorii au avut parte si de o tombola cu tot felul de surprize. La final nu a putut lipsi traditionala tocanita vanatoreasca, spre deliciul tuturor. Alaturi de cei vanatori afost prezent si prefectul de Alba, domnul Gheorghe Feneser.

Advertisement

Cele mai citite

Exit mobile version